Editör

ikizler burcu nelerden hoşlanır?

31-05-2020 18:07:12Öncelikle ikizler burcunu şöyle bir tanıyalım genel özellikleri, fiziksel özellikleri, nelerden hoşlanır, hoşlanmaz. Bakalım ikizler burcu nasılmış?

Grubu: Havadır, erkek, pozitif, değişken
Yöneticisi ve Gezegeni: Merkür
Rengi: Sarı, mavi, gri, açık mavi, siyah
Uğurlu Taşı: Akik
Şanslı Sayısı: 5
Şanslı Günü: Çarşamba
Karşıt Burcu: Yay
Şehirleri: Londra, San Francisco, Yeni Delhi
Metali: Civa
Çiçekleri: Mimoza, çiğdem, lavanta, açelya
Ağaçları: Fındık, ceviz ve mersin ağacı

''İkizler  burcunun  genel  ve fiziksel özellikleri nelerdir?''

İkizler burcu için astroloji diyor ki; olanlar hızlı düşüncelerine de uygun çabuk hareket ederler. Ayni anda birkaç işi birden bitirebilirler. Bir yandan sizinle konuşurken diğer yandan bilgisayarda iş yapabilirler. Onların adapte olamayacakları bir iş yoktur. Bu yüzden de değişik karakterli olmaları ile tanınır. Bu yapılarını ise her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları  zamanda, aniden mutsuz biri olabilirler. Çevreleri tarafından devamlı yanlış anlaşılabilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az dahi olsa, bunu çok iyi gizlerler. Aksine; kulaktan dolma duyduklarını öyle ustaca anlatırlar ki, siz bile şaşırıp kalırsınız. Dinleyenler ise onları o işin uzmanı sanır. Pratik zekaları ile, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Düşünüyorum' dur. Fakat, bu düşünceleri hep bir sürekli yeni arayışlara yönelmiştir. Bundan dolayı uzun soluklu çalışmalar onları çok yorar. Kendilerini çok iyi eğitmiş ikizler  zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanları da yaşamı o kadar çekilmez bir hale getirirler. Kendi paralarına tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını çok kolay harcayabilirler.
Güzel bir fiziğe sahiptirler. Uzun boylu, biçimli olan bir beden, uzun kollar ve bacaklar, koyu kumral saçlar, kahverengi gözlere sahiptir ikizler. Gözleri keskin ve uzağı çok iyi görür. Gözlemciliği çok güçlüdür.

“İkizler burcu kadınının özellikleri neler, ikizler burcu kadını nelerden hoşlanır?”

 Daha önce hiç merak ettiniz mi? İkizler burcu kadınları, çözülmesi zor olan ama fikirleri sürekli değişkenlik gösteren kişiler oldukları için onlara fikir konusunda  da ayak uydurmak baya zordur. İkizler burcu kadınları kararsız, çok kişilikli ve iki yüzlü olarak bilinir fakat iyi yönleri pek de bilinmez. Bu insanlar hayata olan enerjileri hiç düşmeyen, rutin yaşam tarzlarına ise hep yenilik katan, baştan sona anı değişimler de yapabilen pozitif kişilikli  insanlardır. İkizler  burcu kadını ile kurulacak ilişki heyecanını uzun süre kaybetmez. İkizler burcu erkeğinin genel özellikleri arasında ise ilk olarak her işe yatkın kişilikleri gelir. Çok çabuk düşünen İkizler, çok çabuk da hareket eder. Bir an neşelidir, bir anda da mutsuz olabilir ve başkaları İkizleri anlamakta zorlanabilir.
Akılları ve zeka özellikleri arasında kavrama gücü, entelektüellik sayılabilir. İkizler burcu erkeği akıl ve zekasının yanında bir de değişim özellikleri bulunur. Bu özellikleri arasında ise; eyleme geçmek, yeni fikirlere ve oluşumlara yatkınlık, pratik zekaları,olayları kolayca kavrayabilme, esneklik, başka mekanlar keşfetmek sayılabilir.

Cevap Yazabilmek İçin Giriş Yap Yada Ücretsiz Kayıt Ol